Owocowe ubranka NiNi

06-04-2021

Każdy rodzic chce ubierać swojego malucha w estetyczny sposób, dlatego nieraz pozornie prosty wybór odzieży może sprawiać trudności. Powinna przecież nie tylko dobrze wyglądać, ale również wyróżniać się wysokiej jakości materiałem i wytrzymałością. Połączeniem tych wszystkich cech są produkty NiNi, czyli niemowlęce ubranka z bawełny organicznej. W niniejszym wpisie poznasz modele z nadrukami owoców dla dziewczynek.

Małe dzieci są szczególnie wymagające, dlatego wybór odpowiedniego ubranka jest wbrew pozorom bardzo ważny. Maluchy mają delikatną skórę, która może źle zareagować na długotrwały kontakt z materiałem o wątpliwej jakości. Z drugiej strony żaden rodzic nie chce wydawać setek złotych na poszczególne ubrania, z których malec wyrośnie już za np. kilka tygodni. Kolorowe ubranka NiNi są doskonałym połączeniem wszystkiego, czego można oczekiwać od takich produktów.

NiNi - ubranka dla dzieci

NiNi to firma produkująca ubranka dla dzieci (głównie niemowląt), obecna jest na rynku już ponad dekadę. Każdy kolejny rok doświadczeń jest dla marki czasem rozwoju. Nie bez powodu jej produkty cieszą się dobrymi opiniami. Warto również wspomnieć, że jest to polskie przedsiębiorstwo, dlatego wybierając odzież NiNi, wspierasz rodzimą gospodarkę. Co więcej, firma współpracuje z renomowanymi producentami dzianin.

NiNi jest marką zwracającą uwagę na bezpieczeństwo swoich produktów. Z tego powodu wykonywane ubranka dla dzieci posiadają różnego rodzaju certyfikaty potwierdzające ich jakość. Dbając o środowisko naturalne, omawiana firma tworzy odzież z bawełny organicznej, a więc pochodzącej z upraw, na których zbierana jest ręcznie, a podczas jej wzrostu nie stosuje się szkodliwych pestycydów.

Kolorowe ubranka dla dziewczynki NiNi

Marka NiNi przykłada wagę do jakości swoich produktów, jednocześnie oferując atrakcyjne ceny. To nie wszystko, ponieważ dochodzi do tego niezaprzeczalna różnorodność, dlatego rodzic może swobodnie wybierać modele, które podobają mu się najbardziej. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem są ubranka z owocami, posiadają one niewielkie nadruki przedstawiające kolorowe obrazki.

Ubranka z owocami występują w wielu różnych wersjach. Rodzic może kupić na przykład body, bluzę, czapkę, kaftanik, rampers, T-Shirt, śpiochy i nie tylko. Motyw główny łączy modele z tej serii, dlatego można w prosty sposób stworzyć ciekawe kompozycje, dobierając na przykład spodnie z bluzą i czapką. Oczywiście tego rodzaju produkty występują w wielu różnych wersjach rozmiarowych, na pewno znajdziesz odpowiedni model dla swojego malucha! Jeśli zastanawiasz się, jakie ubranka sprawdzą się najlepiej, to poniżej przygotowaliśmy krótkie zestawienie.

Kolorowe ubranka dla dziewczynki NiNi - nasze propozycje

NiNi Czapka niemowlęca dziewczęca ABN-2028

NiNi Czapka niemowlęca dziewczęca ABN-2028

To bardzo ładna czapeczka, która posiada delikatny ściągacz, dzięki któremu model doskonale dopasowuje się do głowy malucha.

NiNi sukienka-body niemowlęca ABN-2015

NiNi sukienka-body niemowlęca ABN-2015

Ta urocza sukienka-body wyróżnia się mnogością nadruków przedstawiających owoce. Posiada zapinanie w kroku i na ramieniu. Tkanina jest przewiewna, dlatego model ten sprawdzi się nawet w przypadku najbardziej upalnych, letnich dni.

NiNi Body niemowlęce dla dziewczynki ABN-2012

NiNi Body niemowlęce dla dziewczynki ABN-2012

To body z krótkim rękawem jest bardzo wygodne, a do tego może być podstawą dowolnej kreacji. W przeciwieństwie do poprzednich modeli nadruk owoców mieści się tylko w centralnej części i ma większy rozmiar. Body jest zapinane skośnie na malinowe napy.

NiNi Półśpioch niemowlęcy dziewczęcy ABN-2021

NiNi Półśpioch niemowlęcy dziewczęcy ABN-2021

Ten półśpioch nie posiada żadnych nadruków z owocami, jednak jest doskonałym uzupełnieniem innych modeli tej serii. Wyróżnia się ładnym, malinowym kolorem i przewiewnym materiałem. Ma delikatny i miękki ściągacz.

NiNi Body niemowlęce dla dziewczynki ABN-2014

NiNi Body niemowlęce dla dziewczynki ABN-2014

To body niemowlęce wyróżnia się falbanką na brzuchu, a także wygodnym zapinaniem na napy w kroku oraz na ramieniu. Z tego powodu produkt sprawdzi się jednocześnie w roli uroczej sukienki! Ciekawa i jednocześnie minimalistyczna kolorystyka tym bardziej zwiększa walory tego modelu.